Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Banská Bystrica prijme do pracovného pomeru zamestnanca

Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny, Špitálska 8, 812 67 Bratislava s miestom výkonu práce na Úrade práce, sociálnych vecí a rodiny Banská Bystrica
prijme do pracovného pomeru zamestnanca
Pracovný pomer: doba neurčitá – plný pracovný úväzok
Pracovná pozícia: správca budov
Nástup: možný ihneď, prípadne podľa dohody
Miesto výkonu práce: Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Banská Bystrica, ČSA 7, 974 01 Banská Bystrica
Organizačný útvar: Oddelenie ekonomiky

Náplň práce:

  • zabezpečenie komplexnej prevádzky budov
  • spravovanie a nakladanie s hnuteľným a nehnuteľným majetkom a jeho prevádzkou
  • zabezpečenie špecifikácie a ďalších dokumentov pre agendu verejného obstarávania
  • zabezpečenie revíznych činností vyhradených technických zariadení a ostatných technických zariadení
  • kontrola dodávateľských faktúr o poskytovaných službách, energiách, nákupe zariadení, materiálu a tovaru

Uchádzač musí spĺňať predpoklady výkonu práce vo verejnom záujme:

  • spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu
  • bezúhonnosť (vybraný uchádzač preukazuje výpisom z registra trestov nie starším ako tri mesiace)
  • kvalifikačné predpoklady - úplné stredné vzdelanie

Ďalšie požiadavky, ktoré musí spĺňať uchádzač:

  • schopnosti a osobnostné vlastnosti: komunikatívnosť, schopnosť tímovej spolupráce
  • počítačové znalosti: Microsoft Office Word, Microsoft Office Excel, Microsoft Office Outlook, Internet.
  • vodičský preukaz skupiny B

Platové podmienky:
v zmysle zákona č.553/2003 Z. z. o odmeňovaní zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu je potrebné zaslať nasledovné doklady:

  • žiadosť o prijatie do pracovného pomeru
  • životopis
  • doklad o vzdelaní
  • čestné vyhlásenie o bezúhonnosti

Termín predloženia dokladov:
najneskôr do 26. februára 2018
Spôsob predloženia dokladov:

e – mailom na adresu: jarmila.steklacova@upsvr.gov.sk

Kontaktná osoba
Mgr. Jarmila Štekláčová, telefónne číslo 048/2441 120, 0918/479 573

Dátum vytvorenia stránky: 16.02.2018

Úradné hodiny

Pondelok 8:00-12:00
13:00-15:00
Utorok 8:00-12:00
13:00-15:00
Streda 8:00-12:00
13:00-17:00
Štvrtok nestránkový deň
Piatok 8:00-12:00

Chcem sa poradiť /
Chcem podať podnet

viac